logohome2.png

Teie kindel partner elektroonika maailmas

rd_02_2023.jpg

Turusegmendid

Meditsiiin

Meditsiiin

Led-valgustus

Led-valgustus

Telekommunikatsioon

Telekommunikatsioon

Logistika

Logistika

Energiavarustamine

Energiavarustamine

Kontroll

Kontroll

Meist

RD Electronic AS on  rahvusvaheline lepinguline tootja ning elektroonikatööstuse jaoks  1993. aastal loodud süsteemne varustaja. RD Electronic positsioneerib ennast elektroonika maailmas kindla partnerina. Töötajate kõrge teadmiste tase, kvaliteedi tagamine, finantsvoolude juhtimine ning elu erivaldkondades elektroonika tööstusele suunatud pikaajaline kogemus aitas RD Electronic AS-l siseturul edu saavutamisele kaasa. Ettevõte on vastavalt ISO 9001 ning ISO 13485 rahvusvahelistele standartidele  sertifitseeritud.

Pakkume laia teenuste valiku, selleks et meie kliendid saaksid keskenduda oma äri arendamisel. Meie kliendid kiidavad individuaallähenemist, nende ootustele vastavat kvaliteeti, mõstlikke hindu, tarne täpsust. Seepärast ei ole meie kliendid lihtsalt kliendid, vaid pikaajalise koostööga äripartnerid. Oleme valmis ning huvitatud ärisuhtes.

Kliendid

Meie klientide andmebaasis on rahvusvahelised ettevõtted erivadkondadest. Töötame meie klientidega tihedas koostöös, pakkudes personaalset lähenemist, kliendi argielus aktiivselt osaledes. See aitab parema tulemuse saavutamisele kaasa.

Me kohandame meie teenuseid klientide individuaalsete vajaduste rahuldamisele. Meie eesmärk on olla meie klientidele kindla partnerina nii sise- kui ka välisturul.

Iga aasta viime meie tegevusega rahulolu küsitluse läbi. Aastast aastasse  kasvab klientide rahulolu tase  tänu meie kiirusele, paindlikkusele ning usaldusväärsusele.

RD Electronic laiendab oma klientide andmebaasi turu uutes segmentides, mis pakuvad enesearendamiseks suurt potentsiaali.
klienty.jpg

30 aastat

elektroonika turul

Tellige meie kogemus vastavalt teie vajadustele

Päring

Обратная связь

Ваше сообщение было успешно отправлено